Про організацію оздоровлення та відпочинку для житомирських дітей

Про організацію оздоровлення та відпочинку для житомирських дітей

Пришкільні табори, різнопрофільні загони, денні дитячі табори в різних мікрорайонах міста, культурно-мистецький відпочинок: про організацію оздоровлення  та відпочинку для житомирських дітей

У літній період функціонуватимуть табори організованого дозвілля, інтерактивні, вуличні форми відпочинку дітей в мікрорайонах за місцем проживання.  На базі 8-ми  клубів Міського культурно-спортивного центру працюватимуть денні дитячі табори. Вони працюватимуть у три зміни. Перша розпочнеться 1-го липня і триватиме до 12-го липня. Друга — з 22-го липня до 2-го серпня. З 12-го до 23-го серпня триватиме третя зміна. Таким дозвіллям планується охопити 1035 дітей.

Пришкільні табори з денним перебуванням та харчуванням на базі підпорядкованих закладів загальної середньої освіти діятимуть упродовж 14-ти робочих днів, починаючи з 10 червня. Функціонуватиме 31 пришкільний табір із денним перебуванням. Діятимуть вони на базі 30-ти закладів загальної середньої освіти. За попередніми підрахунками, 4897 дітей відвідуватимуть такі табори.

А 2226 дітей відвідуватимуть загони різнопрофільного спрямування: філологічні, математичні, біологічні, інформаційні, спортивні, творчі. Це теж попередні підрахунки. Всього таких загонів на базі 32 ліцеїв буде 147.

На базі підпорядкованих  управлінню культури закладів для дітей організують  культурно-мистецький відпочинок:

  • «Табір книголюбів»  —  у бібліотечних філіалах  КЗ «Міські публічні бібліотеки» : № 1  (Київській, 36); №16 на Григорія Сковороди, 4);  №13  (Космонавтів, 14).  Табір діятиме з 10 до 27 червня.
  • «Music Rest» —у  закладі «Музична школа імені Б.М. Лятошинського –
  • Творча студія «Розкрий себе» — у закладі «Музична школа імені Святослава Ріхтера» ;
  • «Веселка» — у  Музичній школі «Cмолянка» ;
  • «Веселі чомучки» — у  Музичній  школі імені Лесі Українки; 
  • «Music Weekend» — у  Музичній школі «Гармонія»; 
  • «АРТ-літо» —  Художній школі імені Віктора Шкуринського»
  • «Соколята» —  на базі КЗ «Палац культури».

При дитячому спеціалізованому кінотеатрі ім. Івана Франка КП «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» для таборів організовують кіноклуби та кінолекторії правового, екологічного, морально-естетичного, патріотичного, краєзнавчого спрямування.

На житомирських дітей чекає і дитячий табор «Артек-Карпати-Буковель» на базі Туристичного комплексу «Буковель»: тут відпочинуть дітки,  один із батьків яких загинув (пропав безвісті) у під час проведення АТО/ООС, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, перебуває у полоні або вважається зниклим безвісті.

Більш детально про оздоровлення та відпочинок дітей Житомирської громади  влітку читайте у проекті рішення.

1 червня, у День захисту дітей, відбудеться презентація літніх таборів на Михайлівській.

Джерело: Житомирська міська рада