Привітання зі святом 40 святих

Красиві привітання зі святом 40 святих


Нехай сорок праведних святих своїм крилом

Вкриють, щоб зло у душі не розквітло,

Нехай осяває все кругом

Священної віри чисте світло!


Вітаю з Днем пам’яті сорока Севастійських мучеників — воїнів- християн, які прийняли мученицьку смерть за віру в Христа. 40 Севастійських мучеників — небесні покровителі всіх чоловіків, особливо воїнів і мандрівників. 40 Святих, моліться за наших воїнів, що у бою боронять рідну землю свою!


З радістю привітаю тебе зі святом 40 святих! Ця дата відзначається у нашій вірі як особливе спогадання та вшанування 40 святих, які принесли світло в наші серця своєю відданістю та міцною вірою. Нехай це свято наповнить твоє життя миром, любов’ю та благословеннями. Нехай віра в Христа завжди буде твоїм провідником і джерелом сили у всіх твоїх подорожах. Зі святом 40 мучеників Севастійських!


З днем Сорока святих Севастійських мучеників від щирого серця вітаю! Нехай Господь пошле вам здоров’я тілесного, духовну фортецю і тільки благі вісті! Сердечно бажаю душевного тепла, любові, радості вам і вашим близьким!


Вітаю з Днем пам’яті сорока севастійських мучеників – воїнів – християн, які прийняли мученицьку смерть за віру в Христа. 40 севастійських мучеників – небесні покровителі всіх чоловіків, особливо воїнів і мандрівників.
40 Святих, моліться за наших воїнів , що у бою боронять рідну землю свою! 🙏🙏🙏


Оригінальні привітання зі святом 40 святих


В цей дорогий для серця день, Бажаєм квітів і пісень! Від друзів щирих привітань, Від зірок здійснення бажань! Зі святом Сорок Святих!


Вітаю з Днем 40 Святих. Бажаю, щоб життя було світлим, благополучним, щасливим, успішним. Бажаю відради для душі, чуйності серця, доброти і миру, блага і милості, міцного здоров’я і надії на краще.


Від щирого серця вітаю з прекрасним святом, з Днем 40 Святих. Нехай Господь береже Вас довгі роки, оберігає і наставляє. Нехай у Вашому домі панує мир, спокій і гармонія. Не приходить біда, не турбують нещастя. Нехай душа залишається чистою, щирою, відкритою всякому благому помислу. Нехай Ваші добрі справи, що творяться в Ім’я Господа, надихають оточуючих.


Вітаю зі святом 40 святих! І бажаю світлих, радісних і неймовірних чудес в житті. Нехай Господь вбереже тебе від дурниць і бід, нехай життя твоє простягається яскравою і гладкою стрічкою щастя і благополуччя.


Вітаю зі святом 40 святих! І бажаю світлих, радісних і неймовірних чудес в житті. Нехай Господь вбереже тебе від дурниць і бід, нехай життя твоє простягається яскравою і гладкою стрічкою щастя і благополуччя.


З Господом багато дано

Проси допомоги у нього.

Не залишить, неодмінно, прийде.

Людина духовну благодать знайде!