Привітання зі святом Маковія

Красиві привітання зі святом Маковія


Вітаю вас зі святом Маковія, коли навколо панує неймовірна краса та врожайність. Нехай ваше життя буде таким же плідним і барвистим, як поле маків, що розцвітають на сонячних узліссях. Бажаю вм натхнення, творчості та медового щастя на кожному кроці вашого життя.


Вітаю з Медовим Спасом і від душі бажаю, щоб щастя у твоєму житті було солодким, як мед, щоб кожен день був наповнений приємним ароматом любові і натхнення. Нехай Господь відводить від твоєї сім’ї всі біди і недуги, нехай Він дарує тобі сили, віру і терпіння для здійснення добрих і справжніх чудес.


Ось і прийшов день Медового Спаса! Вітаю Вас і бажаю, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Нехай серце зігріває любов, а душа не знає нічого поганого. І нехай сьогодні Медовий Спас зробить щасливим Вашу сім’ю і Вас!


Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Хай серце зігріває любов і не знає душа нічого поганого. І нехай сьогодні Медовий Спас зробить щасливим вашу сім’ю і вас!


Ось і літо відлітає,

Першим медом пригощає,

Радість хай не відпускає,

Стіл урочистий накриває!

Хай несе благословення

Перший Спас, Медовий Спас,

І відмінним настроєм

Нагородить нехай вас!


З Медовим Спасом вітаємо,

Родинного тепла бажаємо.

Нехай буде ясна погода

Для вас в будь-яку пору року.

Здоров’я вас хай не підводить,

І щастя часто в хату заходить!


Оригінальні привітання зі святом Маковія


Ось і прийшов день Медового Спаса! Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодке, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Нехай серце зігріває любов, не знає душа нічого поганого. І нехай Медовий Спас зробить щасливою вашу родину!


Нехай Перший Спас подарує твоєму серцю віру, твоєму розуму – надію, а твоєму здоров’ю – силу! Нехай люди, яких ти зустрінеш, будуть праведними, а дороги, якими ти підеш, ведуть тебе до справжнього щастя! Божого тобі благословення!


Ось і прийшов день Медового Спаса! Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодке, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Нехай серце зігріває любов, не знає душа нічого поганого. І нехай Медовий Спас зробить щасливою вашу родину!


Ось і прийшов день Медового Спаса Маковія! Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Нехай серце зігріває любов, нехай не знає душа нічого поганого. І нехай сьогодні Маковій зробить щасливими вас і вашу родину!


Вітаю вас з Маковеєм! Бажаю, щоб в житті було більше сонця, тепла і літо тривало довго-довго! Нехай ваші запаси добре зберігаються, а достаток заповнюється медовою солодкістю! Здоров’я, терпіння, працьовитості, щирості і простоти. Нехай завжди буде благополуччя і розуміння в вашому домі!


Зворушливі привітання зі святом Маковія


Зі святом Маковея! Бажаю вам, щоб ваші домівки були повними достатку та любові. Нехай цей день Маковія принесе вам радість і веселощі, які розцвітають, немов маки на полі. Вітаємо з цим чудовим святом!


Вітаю із днем ​​Медового Спасу! Хочу побажати, щоб стіл ломився від усіляких маково-медових страв! І не тільки стіл був смачним та солодким, а й життя таким! Усіх земних благ вашій родині! Успіхів та удачі! Здоров’я та краси! Щастя та багатства! Радості, взаємної любові та відданої дружби!


Нехай Медовий Спас принесе тобі безліч позитивних емоцій та сотні яскравих моментів! Бажаю миру, достатку, посмішок та кохання! Нехай у твоїй душі панують гармонія та щастя! Нехай здоров’я буде міцним, а життя солодким, наче мед!


Проводжаємо літо, Медовий Спас прийшов! Хай буде ваше життя зі смаком кращих сортів бурштинового меду і присмаком макового пирога! Луна дзвону оновить вас для благодаті і нових подій! Медової погоди вашому дому! Квіткової та солодкої любові!


Пречисте свято Медового Спаса і Маковія з запашними пиріжками і медовою вощиною ступає на поріг. Нехай Господня благодать цього гарного православного свята принесе добро, любов і щирість у кожну родину. Нехай маковими зернами у домівках проростає достаток і Янгол білокрилий Прощення торкнеться пір’ячком Божої любові кожного серця. Хай буде благодатним для вас Щедрий Медовий Спас і Маковій!