«росія пішла б на Польщу», — військовослужбовець міжнародного легіону ГУР «Роберт»

Військовослужбовець Міжнародного легіону ГУР МО України з позивним «Роберт» розповів, чому польські добровольці воюють на боці України у Міжнародному легіоні.

Про це інформує Генеральне управління розвідки у своєму телеграм-каналі, передає АрміяInform.

Захисник розповідає, що рішення поїхати на війну він прийняв одразу після заклику Президента України і інформації про створення міжнародного легіону.

«Під час цієї війни я зрозумів, що росія є ворогом не тільки для України, але і для Польщі та всієї Європи. Я впевнений, що росія не зупинилася б в Україні, але й пішла б на Польщу, Молдову, Естонію», — каже військовий на псевдо «Роберт».

За його словами, ті жахіття, які він бачив в Україні будуть тягарем, яке він буде нести з собою все своє життя.

«У Польщі вже всі забули як жили під російською окупацією, але я пам’ятаю. Як справжній патріот, я буду захищати свою країну, буду захищати Україну і всю Європу. В Польщі зараз забули, що таке війна, люди не мають усвідомлення, що росія не зупиниться в Україні, ворог прагне повернутися до своєї імперії», — наголошує військовий.

В групі «Роберта» були британці, американці, поляки і шведи. Поміж собою вони ставилися одне до одного як брати. Захисник каже, що всі вони приїхали об’єднані однією метою —  визволити Україну від російської окупації.

Раніше АрміяInform повідомляла, що росіяни 18 разів обстріляли населені пункти Донеччини.

Джерело