Рустем Умєров закликав світові оборонні компанії інвестувати у виробництво зброї в Україні

На Азійському саміті з питань безпеки «Діалог Шангрі-Ла» Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся з представниками провідних світових оборонних компаній та технологічних гігантів, включаючи BAE Systems, Lockheed Martin, Airbus, Boeing, Saab, Google та Oracle та десяток інших оборонних компаній.

Про це повідомив очільник оборонного відомства України.

«Закликав їх інвестувати у виробництво зброї в Україні та створювати спільні оборонні підприємства. Це партнерство має великий потенціал: Україна отримує доступ до новітніх технологій, а компанії — можливість розробляти передову зброю», — зазначив Міністр оборони України.

Рустем Умєров акцентував, що створення потужної військової індустрії є питанням національної безпеки України.

«Ми вже співпрацюємо з цими компаніями, а наші воїни успішно випробовують їх озброєння, техніку та технології на полі бою, надаючи унікальний зворотний зв’язок, що дозволяє покращувати продукцію. Наш фокус — це виробництво в Україні або залучення українських компаній до співпраці з цими світовими гігантами», — резюмував він.

Міністр оборони подякував провідним світовим корпораціям за постійну підтримку України.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив із міністром оборони Сінгапуру розвиток сфери оборонних технологій.

Джерело