Стартовий матч України на Євро2024: наших вболівальників буде більше, ніж румунських

Стартовий матч України на Євро2024: наших вболівальників буде більше, ніж румунських

Фото: uaf.ua

Українських вболівальників на стартовому матчі України на Євро-2024 очікується більше, ніж румунських. Про це 17 червня повідомила Українська асоціація футболу.

– Сьогодні на трибунах «Арена Мюнхен» очікується 59 280 глядачів, серед яких українську команду підтримуватимуть 11 700, а румунську — 10 000, – розповіли в пресслужбі.

Безпеку на арені забезпечуватимуть 300 поліціянтів і 1250 співробітників приватних охоронних компаній. Події сьогоднішнього матчу в Мюнхені висвітлюватимуть 202 акредитовані журналісти й 69 фотокореспондентів (65 безпосередньо біля поля й чотири — на трибунах). Трансляцію здійснюватимуть 40 телекомпаній-бродкастерів. На арені змонтовано 18 теле- і радіокоментаторських позицій.

Матч збірна України проведе в синьому комплекті форми. Румунська команда зіграє в жовтому. У квітневому рейтингу ФІФА наш сьогоднішній суперник, команда Румунії, посідає 46-те місце. Збірна України — 22-га.

О 16:00 за київським часом збірна України в межах першого туру групового раунду Євро-2024 в Мюнхені на «Арена Мюнхен» проведе поєдинок із командою Румунії. На цьому стадіоні наша національна команда зіграє вперше.

Трансляцію проведуть місцеві телеканали Суспільного мовлення (в цифровому ефірі T2, кабельних мережах та IPTV, крім OTT-платформ) та медіасервіс MEGOGO.

17 червня інформаційне агентство Associated Press повідомило, що УЄФА стежитиме за тим, щоби під час матчу України з Румунією на стадіоні не було російських прапорів. Також 17 червня УАФ оголосила заявку збірної України на матч із Румунією на Євро-2024.  16 червня тренер Сергій Ребров повідомив, що захисник Віталій Миколенко пропустить стартовий матч України на Євро-2024 через травму.
Джерело