Світоліна у тригодинному матчі обіграла другу ракетку Чехії на старті Вімблдона

Світоліна у тригодинному матчі обіграла другу ракетку Чехії на старті Вімблдона

Фото: REUTERS

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№ 21 WTA) на старті Вімблдонського турніру в тригодинному матчі переграла Магду Лінетт із Польщі (№44 WTA). Два із трьох сетів були за українкою – 7:5, 6:7(9), 6:3, повідомляється на сайті турніру.

Це була 4-та зустріч тенісисток, українка виграла дві з них. У наступному раунді переможниця матчу зіграє з Вікторією Голубич зі Швеції (№ 67 WTA) або Юле Німаєр із Німеччини (№ 90 WTA).

Вімблдон є найстарішим двотижневим турніром великого тенісу, який відбувається щорічно наприкінці червня – на початку липня на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу й крокету в Лондоні. У 2023 році на Вімблдоні Світоліна дійшла до півфіналу, де програла чешці Маркеті Вондроушовій. Водночас у 1/4 фіналу українка сенсаційно обіграла першу ракетку світу з Польщі Ігу Свьонтек.  У Вімблдонському турнірі-2024 беруть участь шість українських тенісисток – Еліна Світоліна, Дарія Снігур, Даяна Ястремська, Юлія Стародубцева, Марта Костюк та Леся Цуренко.  Марта Костюк виступає на Вімблдоні у копії своєї весільної сукні. Її створив американський бренд спортивного одягу Wilson.
Джерело