Ілюстративне фото
Попри відомий вислів, танки бруду таки бояться— штурмувати із застосування бронетехніки по багнищу бездоріжжя стане неможливо. Однак чи боїться багна ворожа піхота, яка є найдешевшим ресурсом російської армії?
Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» розмірковував командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка капітан Юрій Федоренко.
— Роздоріжжя суттєво не вплине на хід бойових дій, оскільки штурмові дії здійснюються піхотними підрозділами, а піхота рухається майже в будь-яку погоду, — сказав він.
Військовий пояснив, що за непереборних погодних умов противник, звичайно, призупиняє атакувальні дії. Однак відразу відновлює їх після покращення погоди.
— Зрозуміло, що коли йде проливний дощ, противник в цей момент також зупиняється. Але тільки дощ припиняється, його піхота йде вперед, і для них роздоріжжя не дає суттєвих перепон, — розтлумачив офіцер.
Зміна погодних умов вплине також на логістику окупантів, дещо погіршивши умови, однак цей вплив не буде критичним.
— Що стосується логістики, інтенсивності постачання, то, звісно, вона дещо знизиться, але також противник не втратить спроможності вести ударно-штурмові дії, — сказав Юрій Федоренко.
Раніше АрміяInform повідомляла, що на Сході командування російської окупаційної армії частіше кидає на штурми не лише піхоту, але й бронетехніку, яку перед тим намагалося приберегти та пояснювала, чому росіяни добровільно гинуть тисячами в «м’ясних» штурмах.
Залиште відповідь