Тренер збірної U19 розповів, що син Шевченка “дуже скромний хлопець” і “звичайний козак”

Тренер збірної U19 розповів, що син Шевченка "дуже скромний хлопець" і "звичайний козак"

Фото: instagram.com/kristianms7

Син Андрія Шевченка 17-річний Крістіан, який виступає за українську молодіжну збірну, поводиться дуже скромно та відчуває тиск через порівняння зі своїм легендарним батьком. Про це розповів головний тренер збірної U-19 Дмитро Михайленко у коментарі Tribuna.com.

– Це дуже важка тема для самого хлопця, перш за все. На нього великий тиск. Ви ж розумієте, його порівнюють з батьком. Для нього – це дуже складно, але він молодець… Всі, можливо, думали, що ось Шевченко. Та ні, звичайний. Дуже скромний хлопець. Звичайний козак, – розповів тренер.

Михайленко розповів, що Шевченко-молодший зіштовхнувся з мовним бар’єром, адже в команді мало хто говорить англійською.

– Хлопці побачили позитивного юнака, який посміхається, який почуває себе нелегко. Тому що мало хто спілкується англійською. Навіть перший сніданок, перший мітинг – все важко, тому що потрібно, щоб хтось йому перекладав. У перші дні, думаю, він був не у своїй тарілці, але потім вже підсідали до нього за стіл, спілкувались, жартували, сміялися. Якою мовою вони спілкувалися? Я так розумію, що англійська, українська, але це вже було повноцінне спілкування. Там вже було і голосно, і цікаво. А футбольне поле все ж змінює. Ти можеш в побуті бути одним, а на полі – зовсім іншим. На полі він дуже азартний, мотивований, моторний, – сказав Михайленко.

На початку березня Крістіан Шевченко отримав українське громадянство, процедура тривала два місяці. Хлопець з дитинства жив у Великобританії. 20 березня Крістіан Шевченко дебютував у складі збірної U19, українці обіграли Північну Македонію.
 
Джерело