Три речі, які зроблять вас щасливішими за гроші, згідно з дослідженнями

Речі, які приносять більше щастя, ніж гроші.

Три речі, які зроблять вас щасливішими за гроші, згідно з дослідженнями

Ключ до балансу в житті — пам'ятати, за чим ви насправді женетеся. Дослідження показують, що речі, які відволікають від роботи, роблять людей набагато щасливішими, ніж ще одна година, проведена в офісі. Експерти назвали три такі речі, інформує Ukr.Media.

Відносини

Більшість Латинської Америки перебуває у набагато гіршому матеріальному становищі, ніж США. Але згідно з міжнародними опитуваннями, жителі цього регіону набагато щасливіші за американців.

Як пояснюється у відео, підготовленому Greater Good Science Center при Каліфорнійському університеті в Берклі, секрет щастя у стосунках. У латиноамериканській культурі набагато більшою цінністю вважається бути поряд із близькими, іноді для цього доводиться жертвувати власними амбіціями.

Спорт

Підприємці часто жертвують фізичним здоров'ям у гонитві за мрією та успіхом. Вчені з Єльського та Оксфордського університетів з'ясували, що регулярні заняття спортом покращують самопочуття на додаткові $25 тис. на рік. Фізично активні люди почуваються так само добре, як і ті, хто не тренується, але заробляє на $25 тис. на рік більше.

Коротка дорога на роботу

Або ось ще один приклад: люди часто обирають довше добиратися до роботи, щоб дозволити собі більший будинок або отримати доступ до багатообіцяючих можливостей кар'єрного зростання. Але британське дослідження довело, що через кожні додаткові 20 хвилин у дорозі людина починає почуватися так само погано, як якби їй знизили зарплату на 19%.

Джерело