Близько місяця діти відвідують арттерапевтичні заняття. Найперше відбулося до Міжнародного дня захисту дітей. Діти виконували три основні творчі завдання: малювали дерево – символ міцних родинних зв’язків, розвитку та зростання; ліпили контейнери для негативних емоцій із солоного тіста та створили символи сили з фольги.
Ліпка контейнерів для негативних емоцій допомагає дітям навчитися керувати своїми емоціями, візуалізувати та відпустити негативні переживання. Завдання зі створення символів сили спрямоване на підвищення самооцінки дітей, допомогу в усвідомленні їхньої внутрішньої сили та впевненості у своїх можливостях.
На наступних заняттях малеча зображувала щасливі моменти на малюнках, виконували інтерактивні вправи, грали в ігри… Такі заняття спрямовані на розвиток емоційного інтелекту, зміцнення командного духу та покращення взаєморозуміння між дітьми.
Батьки долучилися до тренінгу «Особливості підліткового віку. Як зрозуміти свого підлітка?». Учасники дізналися про психологічні та фізіологічні особливості підліткового віку, комунікацію з підлітками, розв’язання конфліктів та підтримку дітей у важливий період їхнього життя.
Сьогодні для батьків провели тренінг «Способи зняття емоційної напруги. Шляхи відновлення» за участі психологині Вікторії Сторожук.
«Ми допомагаємо не лише гуманітарною допомогою, а й надаємо психологічну підтримку. В умовах сьогодення люди часто перебувають у стресі, але від емоційної стійкості дорослих залежить здоров’я їхніх дітей. Батьки повинні знати, як допомогти своїй дитині. Тому фахівчині, психологині та арттерапевтки працюють з дітьми та батьками, навчають їх елементарним практикам позбавлення стресу, нормалізації емоційного стану, ідентифікації своїх станів та емоцій. Це є частиною політики, що реалізується на державному та місцевому рівнях», – говорить Оксана Давиденко, голова ГО «Скриня корисних справ».
Джерело: Житомирська міська рада
Залиште відповідь