Центр стратегічних комунікацій відреагував на резонансну заяву Девіда Камерона про удари по росії

Девід Камерон в Києві. Джерело фото: facebook.com/ukinukraine

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України відреагував на резонансну заяву міністра закордонних справ Великої Британії Девіда Камерона про те, що Україна може застосовувати британську зброю для ударів по військових об’єктах на території росії.

Центр стратегічних комунікацій опублікував відповідну заяву.

«Застосування західної зброї по цілях на території рф може вплинути на успіхи України», — зазначають в центрі.

2 травня 2024 року Девід Камерон заявив, що Україна має право використовувати зброю, надану Лондоном, для ударів по цілях на території рф, і що Київ має сам вирішувати, чи робити це.

Як зазначає Центр стратегічних комунікацій, Україна веде справедливу оборонну війну і в рамках законного права на самозахист атакує воєнні цілі на території держави-агресора.

Наразі всі українські атаки по законних воєнних цілях на території рф здійснюються українською зброєю та боєприпасами.

«Україна дотримується домовленостей із міжнародними партнерами про незастосування західної зброї для атак по цілях на території рф», — йдеться в заяві Центру стратегічних комунікацій.

Водночас, як підкреслюється, застосування сучасної західної зброї по цілях на території рф може суттєво вплинути на успіхи Сил оборони України.

«Вдячні пану Камерону за його заяву і розраховуємо, що інші партнери також переглянуть свою позицію та умови надання військової допомоги», — йдеться в заяві Центру стратегічних комунікацій.

Як повідомляла АрміяInform, Британія оголосила про найбільший в історії пакет допомоги Україні, в якому є бронетехніка, ППО, ракети і набої.

Джерело