У ДШВ показали роботу бойових медиків на передовій

Робота медиків завжди йде поряд з ризиком для життя, втім бойові медики окремої десантно-штурмової Поліської бригади завжди готові лізти в саме пекло, щоб врятувати поранених побратимів.

Про це повідомили у Десантно-штурмових військах, передає АрміяInform.

Головними завданнями медиків є евакуація поранених і загиблих з поля бою, а також надання кваліфікованої медичної  допомоги.

Один із фельдшерів Віктор каже, що під час виїзду, медики працюють в команді. В основному виїжджають вдвох, але все залежить від кількості та тяжкості поранених.

«Спочатку ми приймаємо поранених, проводимо обробку рани, тампонуємо, накладаємо бандаж, проводимо конверсію, проводимо крапельницю, довозимо і передаємо поранених далі», — розповідає десантник Віктор.

За словами медика, основні складнощі у військовій медицині від цивільної полягають у тому, що завжди існує загрозу життю як медика, так і поранених, адже ніколи не знаєш, куди може прилетіти ворожий снаряд.

Раніше АрміяInform повідомляла, що ЗСУ відбили прорив ворога на Вовчанському напрямку, направлено резерви для посилення оборони.

Джерело