У Силах оборони розповіли про маневри на Авдіївському напрямку і тактику ворога поблизу Бердичів

Підрозділи Сил оборони на Авдіївському напрямку зробили маневр та змістилися на північ в населеному пункті Бердичі і тепер контролюють згори цей населений пункт.

Про це розповів військовослужбовець 47-ї окремої механізованої бригади «Магура» з позивним «Азимут» в ефірі Армія TV.

«Загалом ворог тисне, зокрема з боку Семенівки. Тому ми стараємося так займати позиції, щоб вони нас не обійшли», — розповів «Азимут».

За його словами, у ворога в цьому районі є стандартна і він використовує дві точки, з яких намагається зайти на українські позиції.

«Одна посадка йде зі Степового зі сходу на захід, по якій вони намагаються дійти від своєї посадки та зайти з боку Бердичів. Друга посадка іде з півдня на північ і впирається в Бердичі», — сказав військовослужбовець.

Він зазначив, що ворог намагається зайти відділеннями по 5-7 осіб. По ворожій піхоті постійно працюють наші САУ Paladin, і потім окупантів добивають дронами.

«Азимут» також розповів, що ворожа авіація продовжує працювати в такий же кількості, скидають в середньому 25-30 КАБів на добу по всій лінії фронту від Коксохіму до села Очеретино.

Також останнім часом не було випадків штурму з великою кількістю броньованої техніки. «Здебільшого заїжджають по одному БМП з десантом, тому що бояться, що їх знищать. Не заїжджають колонами», — додав «Азимут».

Як повідомляла АрміяInform, на Донеччині військові рф модифікують свої танки, щоб захистити їх від українських дронів під час штурмових дій. На полі бою був помічений російський «танк-черепаха».

Джерело