У Силах оборони розповіли про найбільшу за пів року механізовану атаку росіян на Авдіївському напрямку

Військові рф постійно намагаються прорватися крізь українські позиції на Авдіївському напрямку, проводять штурмові дії і розвідку, але наразі успіху не мають.

Про це розповів офіцер 59 окремої механізованої бригади імені Якова Гандзюка майор Сергій Цехоцький в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

«Малі штурмові піхотні групи йдуть майже безперервно. Це супроводжується постійним супроводом FPV-дронів та артилерійськими обстрілами», — сказав Сергій Цехоцький.

Він також прокоментував механізовану атаку росіян, під час якої 36 танків та 12 ворожих БМП намагалися прорвати українську оборону. Наші захисники знищили 12 танків та 8 БМП.

На думку експертів, ця атака стала найбільшою з жовтня минулого року та однією з найбільших за понад два роки широкомасштабного вторгнення.

«Вся важка техніка, що з’являється на полі бою, це перша мішень. Туди концентруються всі сили. Піднімаються дрони, працює артилерія. Потім противник панікує, кидає техніку і втікає з поля бою. Далі поодиноко добивають піхоту і дрони допалюють техніку, щоб її не можна було відновити», — сказав Сергій Цехоцький.

За його словами, були випадки, коли росіяни піднімалися в психічну атаку у двох напрямках. В одному місці задіювали техніку, наприклад, в районі Первомайського. Водночас група до 30 осіб наступала на Невельське.

«Йшли в повний зріст, через поле, незважаючи ні на що», — додав офіцер.

Як повідомляла АрміяInform, в останні дні березня на Донеччині росіяни зазнали епічної поразки, спробувавши атакувати позиції Сил оборони — знищення великої колони ворожої техніки підтверджує 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада.

У понеділок, 1 квітня, 25-та ОПДБр та Командування ДШВ поширили відео, на якому зафіксовано знищення колони ворожої техніки, в якій можна нарахувати близько десяти одиниць техніки.

Джерело