Україна розраховує, що ЄС у найкоротший термін збільшить постачання артилерійських снарядів — Дмитро Кулеба

Українські солдати на передовій чекають рішень щодо збільшення та пришвидшення постачання ЄС артилерійських снарядів і будуть вдячні кожній європейській країні, яка посприяє тому, щоб якомога більше снарядів у найкоротший термін потрапили до України.

Про це йшлося на переговорах у Києві міністрів закордонних справ України Дмитра Кулеби та Португалії Жуау Гомеша Кравійньйо.

«Португалія – це один з партнерів, якому не треба доводити, що досягнення стійкого миру потребує переконливої перемоги України на полі бою. Ми вдячні Лісабону за військову допомогу, зокрема участь в авіаційній і танковій коаліціях, передачу броньованої військової і медичної техніки, зброї та боєприпасів», — заявив Дмитро Кулеба.

Глава МЗС зазначив, що допоки триває війна, Україна потребуватиме нарощування обсягів допомоги та забезпечення регулярності поставок.

»Зокрема ми проговорили шляхи, яким чином ЄС може збільшити постачання артилерійських снарядів до України в необхідній кількості. Є конкретне розуміння, що і як потрібно робити. Ми вітаємо активну позицію Євросоюзу в пошуку цих рішень і маємо щиру надію, що вони увінчаються успіхом», — наголосив Дмитро Кулеба.

За словами міністра, Україна та Португалія знаходяться на двох флангах Європи, але португальска підтримка у багатьох сенсах взірцева. Лісабон залучений до реалізації буквально всіх міжнародних ініціатив України з протидії російській агресії.

Як повідомляла АрміяInform, в Євросоюзі назвали найшвидший спосіб збільшити постачання боєприпасів в Україну.

Джерело