Українські лікарні отримають 73 потужних генератори від Світового банку

До українських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій, перинатальних центрів та онкологічних диспансерів надійде 73 генератори потужністю 10,8-240 кВТ для безперебійної роботи за умов можливих відключень електроенергії.

Про це повідомив 26 березня Кабінет міністрів України.

Обладнання закуплене у рамках спільного проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».

Генератори розподілені до Тернопільської, Рівненської, Чернігівської, Харківської, Хмельницької, Волинської, Івано-Франківської, Вінницької, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Одеської, Сумської, Житомирської, Львівської областей та міста Києва.

Враховуючи постійні атаки та обстріли росії енергетичної інфраструктури України, забезпечення закладів охорони здоров’я генераторами дасть змогу лікарням працювати безперебійно за будь-яких критичних умов.

Для безперебійної роботи медзаклади України вже мають 11139 генераторів, які спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації.

Як повідомляла АрміяInform, в Харкові по 6 годин не буде електрики.

 

Джерело