«Укренерго» оголошує про старт програми з навчання й працевлаштування для ветеранів та їхніх родин

«Укренерго» починає нову комплексну програму з навчання та працевлаштування ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей «Разом».

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Програма дасть можливість освоїти нову професію «з нуля» та стати професійними електромонтерами/електромонтерками з обслуговування підстанцій», — заявили у відомстві.

Заявки на навчання приймаються до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору — до 1 травня. Початок навчання вже у травні.

Ця програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, але бачать свої перспективи саме у цій галузі.

«В першу чергу “Укренерго” запрошує до співпраці мешканців невеликих міст та сіл. Після завершення курсу, його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб приступити до нової, дійсно цікавої роботи.Наголошуємо, що до навчання крім ветеранів та ветеранок, запрошуються і члени родин військовослужбовців.», — акцентують у відомстві.

Більше деталей програми та анкета учасника на офіційному сайті Компанії за посиланням.

Як повідомляла АрміяInform, ветерани та члени їхніх сімей з інвалідністю можуть пройти безкоштовне навчання в автошколах.

Джерело