В Буковелі під час змагань помер суддя міжнародної категорії з гірськолижного спорту Ігор Сидорко

В Буковелі під час змагань помер суддя міжнародної категорії з гірськолижного спорту Ігор Сидорко

Фото: facebook.com/lvivnoc

8 лютого на 73-му році життя, під час змагань в Буковелі помер суддя міжнародної категорії з гірськолижного спорту, єдиний в Україні технічний делегат Міжднародної федерації лижного спорту та сноубордингу FIS Ігор  Сидорко. Про це повідомили у відділенні НОК України у Львівській області.

– Ігорю Івановичу, який був на лижах, стало погано прямо на трасі. У результаті реанімаційних заходів його вдалося привести до тями. Але у кареті швидкої допомоги дорогою в лікарню він помер, – йдеться у повідомленні.

Ігор Сидорко народився у Львові 2 червня 1951 року. З 1976 року розпочав практику суддівства змагань з гірськолижного спорту. Серед них – заходи республіканського та всесоюзного масштабу на трасах у Славсько, Ясинях, Косові, Тисовці, Красноярську, Шерегеші, Алма-Аті, Кіровську, Бакуріані, Терсколі, Гудаурі тощо. У 1985 році йому присвоєне звання судді республіканської категорії, у 1988-му – судді всесоюзної категорії з гірськолижного спорту. З вересня 2005 року технічний делегат FIS з гірськолижного спорту. Був одружений, має доньку.

На початку січня на 85-му році життя помер український політик та ексголова Верховної Ради (1998-2000 рік) Олександр Ткаченко.  У Києві на 72-му році життя помер правнук видатного українського поета та прозаїка Івана Франка Юрій Юрачківський.
Джерело