В Житомирі відбувся семінар-робоча зустріч «Розробка Плану спільних дій з розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству та гендерно зумовленому насильству»

В Житомирі відбувся семінар-робоча зустріч «Розробка Плану спільних дій з розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству та гендерно зумовленому насильству»

Захід пройшов в рамках впровадження в місті проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» Фонду ООН в галузі народонаселення (UNFPA) в Україні.

Участь у зустрічі взяли представники структурних підрозділів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Житомирській територіальній громаді. На заході розглянуті питання практичного застосування результатів проведеної оцінки місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству для планування заходів з її розбудови з урахуванням питань інклюзивності, гендерної чутливості та стійкості.

Додаткова інформація:

Житомирська міська територіальна громада відібрана для участі у проєкті Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» у 2023 році. Метою проєкту є розбудова муніципальних систем запобігання та протидії домашньому і гендерно зумовленому насильству, посилення спроможності та ролі муніципалітетів у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Проєкт передбачає розвиток мережі якісних спеціалізованих послуг і покращення координації та міжвідомчої взаємодії органів і служб на муніципальному рівні, а також активізацію та залучення мешканців громад до запобігання та раннього виявлення випадків домашнього насильства.

На даний час участь у Проєкті бере 45 міст та територіальних громад України.

Фото: житомирський міський центр соціальних служб міської ради

 

Джерело: Житомирська міська рада