В Одесі поліцейські взяли чоловіка у кайданки за спробу продати боєприпас. ФОТО | Кримінал

Працівники відділення поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 затримали зловмисника відразу після реалізації «угоди» на вулиці Поштовій. Слідчі територіального підрозділу поліції разом зі спеціалістами управління вибухотехнічної служби ГУНП в Одеській області вилучили ручну осколкову гранату з запалом, які, за попередніми висновками, у конструктивному поєднанні є вибухонебезпечним бойовим припасом РДГ-5. Крім того, поліцейські вилучили у правопорушника гроші, отримані ним за збут забороненого «товару».

Зі слів чоловіка, гранату він знайшов на одній з вулиць Одеси, зберігав її вдома з метою подальшого продажу, який невдало реалізував в день затримання.

«Слідчі міста Одеси повідомили фігуранту про підозру у придбанні, зберіганні та збуті бойових припасів без передбаченого законом дозволу. Це правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Поліцейські затримали підозрюваного. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Походження заборонених предметів поліцейські будуть встановлювати в ході досудового розслідування», – повідомила слідча територіального підрозділу поліції Ольга Андрєйченко.

За матеріалами поліції Одеської області

Джерело