В приміських маршрутках Житомира валідатори є, але не працюють: які причини

 • В приміських маршрутках Житомира валідатори є, але не працюють: які причини

  • Фото: Марії Кравчук
  • 21 березня, 2024 13:08

  Із 9 березня у Житомирі запрацювала нова система оплати проїзду. Валідатори замінили у міському комунальному транспорту і міських приватних маршрутках. Також встановили нові валідатори в окремих приміських маршрутках, але систему на підключили.

  Про це у коментарі Суспільному сказав заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

  За словами Олександра Шевчука, валідатори замінили у всіх комунальних тролейбусах, автобусах та міських приватних маршрутках. Також встановили нові валідатори і в приміських маршрутках 147, 126 та 110. Але там нову систему не підключили, тому за проїзд потрібно платити лише готівкою.

  “Є проблеми більше в звітності самого підприємства і оператора, і взагалі. Оскільки приміські маршрути працюють трохи в інших умовах. Звітність, яку вони подають, і звітність, яка в межах міста, це трохи інші умови. Зараз ведуться перемовини щодо тимчасових талонів на маршрути в межах міста та щоб були встановлені системи автоматичної оплати проїзду”, — сказав Олександр Шевчук.

  Людмила – пенсіонерка, користується транспортною карткою, але розрахуватись у деяких маршрутках не може.

  “У мене картка працює, а в маршрутках не беруть. От чому? На ній є гроші, 110 гривень на рахунку, а проїхати не можу. Сьогодні я на трьох маршрутках пробувала, на 30 та 126 — ні, не бере”, — сказала житомирянка Людмила.

  Олег працює водієм маршрутного автобусу №126. Чоловік розповів, що валідатор в автобусі встановили, проте він не працює.

  “Систему встановили, але валідатори у нас ще не працюють і інформації, чи будуть, у нас немає”, — сказав водій маршрутного автобусу №126.

  В приміських маршрутках Житомира валідатори є, але не працюють: які причини

  Фото: Марії Кравчук

  Пасажир цієї маршрутки Дмитро каже, що не знав, що у маршрутному автобусі №126 розрахунок готівкою.

  “Вже таке було, але подумав, що це новий автобус і тут працює термінал. Мені зручніше розраховуватися терміналом. Я поповнюю проїзний “учнівський” і плачу 6 чи 8 гривень за проїзд”, — розповів Дмитро.

  Суспільне направило інформаційний запит в обласну військову адміністрацію з питанням, чому в приміських маршрутках, які курсують містом, не працюють валідатори та чи будуть вони працювати.

  Нагадаємо, що ЖЖ писав про впровадження електронної черги на обмін картки для оплати проїзду. Згодом відкриється ще один офіс для обслуговування громадян.

  Джерело