Вибір добровільний та свідомий: за тиждень роботи у Центр рекрутингу звернулася 51 особа

Вибір добровільний та свідомий:  за тиждень роботи у Центр рекрутингу звернулася 51 особа

За тиждень роботи рекрутингового центру сюди звернулася 51 особа. З них 22-ві — отримали відношення — як за контрактом, так і за мобілізацією. 

” Це означає, що ці люди направлені до військових частин. У них є тиждень на вирішення особистих та організаційних  питань”, — пояснюють у Центрі.

З тих, хто звернувся, —  половина вже визначились, на які посади і в які військові частини хочуть влаштуватися.Обирають здебільшого посади водія чи оператора БПЛА.  Інакше — військову професію можуть підібрати відповідно до вмінь та навичок людини. 

Сьогодні, до прикладу, до Центру звернувся 42-річний чоловік, який, мовляв, ладен служити на будь-якій посаді.  За освітою — спеціаліст з технічного обслуговування та ремонту автомобілів. Має чималий досвід роботи  за цією спеціальністю у цивільному житті. Плюс до цього — ще й  три категорії водійських прав — abc.

З огляду на це у центрі рекрутингу йому запропонували і відповідну посаду — водій в аеромобільному батальйоні. Чоловік погодився і отримав відношення за контрактом.

 За тиждень на консультацію звернулася тільки одна жінка — медикиня. Були і військові, які приходили з питань переведення до інших частин. Сьогодні, до прикладу, цим цікавився чоловік після поранення: за станом здоров’я служити у  десантно-штурмових військах він вже  не може й шукає  підрозділ і посаду, де зможе бути корисним.

У військових частинах є вакантні посади водіїв, операторів БПЛА, техніків-механіків, кулеметників, електриків, артилеристів.

Ще раз підкреслюємо: тут не вручають повісток, а відповідають на запитання, консультують, шукають вакансії, які відповідають конкретним запитам чи перевіряють їхню актуальність. Аби у війську були мотивовані люди, а  їхні здібності використовувалися максимально ефективно.

Джерело: Житомирська міська рада