Виготовляв дитяче порно, в якому ґвалтував власну 11-річну сестричку – на Харківщині засуджено нелюда | Кримінал

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Первомайського відділу Лозівської окружної прокуратури Харківської області суд визнав 31-річного чоловіка винним у зґвалтуванні, сексуальному насильстві, розбещенні неповнолітньої, а також виготовленні, зберіганні і розповсюдженні дитячої порнографії. 

Йому призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю, пов’язаною з роботою з дітьми на строк 3 роки.

Прокурори довели, що чоловік, який раніше був судимий за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, вже через декілька місяців після звільнення з місць позбавлення волі знову порушив закон.

З лютого 2023 року мешканець одного з населених пунктів Лозівського району фотографував статеві органи своєї зведеної 11-річної сестри, а також ґвалтував дівчинку, знімаючи це на відео. 

Усе це відбувалось за відсутності інших родичів вдома, коли вони йшли у справах. Малолітня потерпіла через свій вік не могла чинити опір ґвалтівнику.

Засудженого було викрито у березні 2023 року — на одній зі станцій метро у Харкові його зупинили правоохоронці і в ході огляду вмісту телефону виявили файли з дитячою порнографією.

Під час судового розгляду чоловік визнав свою вину.

За матеріалами Харківської обласної прокуратури

Джерело