Визначилися всі учасники Євро2024 та група України на турнірі

Визначилися всі учасники Євро2024 та група України на турнірі

Фото: REUTERS/Kacper Pempel

Україна на чемпіонаті Європи з футболу зіграє у групі E з Бельгією, Румунією та Словаччиною. Про це вказано на офіційному сайті турніру.

26 березня визначилися останні три учасники Євро-2024. Окрім України, яка обіграла Ісландію, це Грузія та Польща. Польща стала останньою командою, яка відібралася на чемпіонат, – у серії пенальті команда обіграла Вельс (5:4). Грузія уперше в історії вийшла на чемпіонат Європи з футболу – у серії пенальті команда обіграла Грецію (4:2). Жителі країни святкували перемогу на вулицях Тбілісі та Батумі.

Україна зіграє свій перший матч на Євро-2024 17 червня проти збірної Румунії. Загалом на чемпіонат Європи з футболу відібрались 24 національні команди. Євро-2024 проходитиме у Німеччині 14 червня – 14 липня.

Склад усіх груп чемпіонату Європи-2024:

Група A: Німеччина, Шотландія, Угорщина, Швейцарія

Група B: Іспанія, Хорватія, Італія, Албанія

Група C: Словенія, Данія, Сербія, Англія

Група D: Польща, Нідерланди, Австрія, Франція.

Група E: Бельгія, Словаччина, Румунія, Україна

Група F: Туреччина, Грузія, Португалія, Чехія.

Це четвертий вихід поспіль збірної України з футболу на Євро. 2021 року збірна дійшла до чвертьфіналу турніру. Також Україна вдруге в історії долає відбірний плей-оф великих міжнародних форумів. Досі це відбувалося лише перед Євро-2016. Україна дізналася про потенційних суперників на Євро-2024 з футболу ще 2 грудня після жеребкування групової стадії турніру.
Джерело