Внаслідок ракетного удару по Житомиру екології завдано збитків на десятки мільйонів гривень

 • Внаслідок ракетного удару по Житомиру екології завдано збитків на десятки мільйонів гривень

  • Фото: Держекоінспекція Поліського округу
  • 23 лютого, 2024 16:04

  Внаслідок пожежі після ракетного удару росіян на одній з вулиць Житомира збитки за забруднення атмосферного повітря становлять більше пів мільйона гривень.

  Про це повідомляє Державна екоінспекція Поліського округу.

  «Загальна сума обрахованої Інспекцією шкоди через пожежу і руйнування на місці влучання російської ракети у Житомирі збільшилась. Державна екологічна інспекція Поліського округу на запит правоохоронних органів провела розрахунок шкоди, заподіяної неорганізованими викидами забруднюючих речовин або сумішей таких речовин в атмосферне повітря, що були спричинені пожежею, яка сталася у березні 2022 року в результаті ракетного удару країни-агресора у Житомирі по вулиці Чуднівській», — зазначають у повідомленні.

  Сума збитків склала понад 523 тисяч гривень. Матеріали скеровані до правоохоронних органів.

  Нагадаємо, у березні 2022 року в результаті ракетного удару країни-агресора у Житомирі по вулиці Чуднівській відбулося часткове руйнування житлового будинку та сталася пожежа. 

  На місці влучання провели розрахунок завданої навколишньому природному середовищу шкоди. Через через засмічення двох земельних ділянок внаслідок руйнувань розмір шкоди, за розрахунками екологів, становить 63 мільйони гривень.

  Джерело