Водій (військова служба за контрактом)

Вимоги:

  • На військову службу за контрактом потрібні водії.
  • Є можливість вибору місця служби.

Умови роботи:

Гарантоване грошове забезпечення від 20000 до 125000

Якщо Ви, виявляєте бажання захищати незалежність і територіальну цілісність УКРАЇНИ, Вам 18−50 років, ми готові допомогти Вам реалізувати Ваше законне право на захист БАТЬКІВЩИНИ в елітних підрозділах ЗСУ (ст. 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком громадянина України). Воїн ЗСУ — це не тільки почесна й відповідальна місія, за виконання якої беруться справжні патріоти України, вона має свої переваги та перспективи, а саме: Збереження місця роботи. За працівниками зберігається місце роботи, посада на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності». (ст. 119 «Кодексу законів про працю України»).

✔️ Має стабільне грошове забезпечення яке становить від 120 130 грн до 126 094 грн, а саме це:

✔️ Щомісячне грошове забезпечення: — для рядового, сержантського складу від 20 130 грн та до 26 094 грн (залежить від військового звання, посади, вислуги років);

✔️При виконанні бойового завдання додатково 30 000 грн;

✔️При участі безпосередньо у бойових діях 100 000 грн.

✔️З 1 січня 2023-го року одноразову грошову допомогу військовослужбовцям після укладення ними першого контракту зі ЗСУ виплачується у таких розмірах: особам рядового складу — 21 472 грн; особам сержантського і старшинського складу — 24 156 грн.

Всі кандидати проходять кваліфіковану підготовку в навчальних центрах ЗСУ, здобудуть знання та навички за різними спеціальностями, а потім будуть направлені до військових частин. РТЦК та СП проводить консультації стосовно умов контракту, орієнтування у виборі військової спеціальності, підтримка у проходженні всіх етапів відбору, оформлення справи кандидата на військову службу за контрактом і забезпечення вибуття до навчального центру.

Обов’язки:

  • Стати професіоналом своєї справи,
  • пройти повний первинний курс підготовки під керівництвом інструкторів по стандартам НАТО (можливе навчання за межами України)

Пропонуємо створити резюме!

Опишіть свій досвід і навички — це підвищить ваші шанси одержати роботу мрії.

Створити резюме

Переглянути детальніше →