Володимир Зеленський: російські війська користуються затримками в допомозі Україні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські війська використали затримку у поставках західної допомоги Києва для відновлення наступальних дій.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

«Зараз надзвичайно важка ситуація на кількох частинах фронту. Саме там, де російські війська зосередили максимум резервів. Вони користуються затримками в допомозі Україні й це теж відчутні речі», — сказав Глава держави.

Він зазначив, що є дефіцит артилерії, потреба у фронтовій ППО та у більшій далекобійності нашої зброї.

«Ми максимально працюємо з партнерами, щоб відновити і подовжити підтримку», — зазначив Володимир Зеленський.

Президент окремо відзначив ситуацію на кордоні з Польщею, де через вимоги фермерів блокуються вантажі, в тому числі для потреб української армії.

«Не можна сприймати як щось нормальне чи буденне. Потрібна проста й зрозуміла справедливість. Через польський кордон проходить лише 5% нашого агроекспорту. Тож насправді ситуація не в зерні, а, скоріше, в політиці. І під Куп’янськом, неподалік від кордону з росією, де не стихає ворожа артилерія, новини з кордону з Польщею виглядають просто знущально», — сказав він.

Як повідомляла АрміяInform, 19 лютого Володимир Зеленський під час поїздки на Харківщину побував у батальйонному командному пункті 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, яка виконує бойові завдання з оборони Куп’янська.

Джерело