Володимир Зеленський: Цього року наші Повітряні Сили стануть сильнішими

Президент України Володимир Зеленський висловив впевненість, що Повітряні Сили ЗС України значно посиляться після отримання винищувачів F-16.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

Президент зазначив, що сьогодні на засідання Ставки Верховного Головнокомандувача була спеціальна щодо F-16, в тому числі конкретні терміни постачання, необхідне технічне та інфраструктурне забезпечення.

«Деталі позитивні. Цього року наші Повітряні сили стануть сильнішими, і це — фундаментальне завдання. Конкретно — це захист від російських керованих авіабомб і загалом нові можливості на лінії фронту», — сказав глава держави.

Володимир Зеленський також відзначив одразу кілька країн за пакети підтримки для України.

Данія оголосила вже 15-й оборонний пакет, який передбачає боєприпаси, дрони, посилення наших воїнів.

Велика Британія надасть підтримку, яка додасть сили для відбиття російських штурмів. Також є пакет допомоги від Нової Зеландії, який посилить логістику, розвідку і зв’язок.

«Що більше з москви лунає божевільних заяв, то більшою повинна бути наша сила. Тільки сила нашого захисту життя, нашої здатності досягати власних цілей може повернути росію до стану хоча б часткової тверезості. російське божевілля повинне програти цю війну. Ми зробимо все для цього. Дякую всім, хто б’ється заради України, працює заради України та допомагає», — сказав Володимир Зеленський.

Джерело