Володимир Зеленський: У домовленостях про ATACMS для України всі крапки розставлені

Президент Володимир Зеленський розповів, що у телефонній розмові з Президентом США Джо Байденом обговорювалося надання далекобійної зброї у новому пакеті допомоги.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

За словами глави держави, на сьогодні для України є чотири пріоритети — захист неба, сучасна артилерія, далекобійність і щоб пакети американської підтримки прибули якнайшвидше.

«А сьогоднішній результат — у домовленостях про «атакамси» для України всі крапки розставлені. Дякую, пане Президенте! Дякую, Конгресе! Дякую, Америко!», — сказав Володимир Зеленський.

Він додав, що якраз перед початком розмови російські терористи знов вдарили по Харкову – по телевишці.

« Очевидне залякування, щоб терор був помітний усьому місту і щоб спробувати обмежити Харків у звʼязку та доступі до інформації. Зараз триває робота над відновленням сигналу», — сказав Президент.

Глава держави додав, що так само як і Харків, різні міста та громади потребують захисту — потребують систем Patriot.

«І водночас потрібно завдавати максимальних уражень усьому, що росія використовує як базу для терору і для своєї воєнної логістики. Я вдячний усім у світі, хто готовий нам із цим допомагати, і ми працюємо з нашими американськими партнерами заради збільшення наших можливостей», — наголосив Президент.

Як повідомляла АрміяInform, 20 квітня, Палата представників Конгресу США проголосувала за пакет допомоги у 60,84 мільярда доларів для України. Далі рішення має затвердити Сенат, який голосуватися 23 квітня. після цього документ підпише президент Джо Байден.

Джерело