У 2023 році житомирська лікарня №2 закупила обладнання на 52 мільйони гривень

 • У 2023 році житомирська лікарня №2 закупила обладнання на 52 мільйони гривень

  • Фото: Wikimapia
  • 3 квітня, 2024 10:00

  За 2023 рік житомирська Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка придбала обладнання на суму 52 мільйона гривень. Більше 20 мільйонів витратили на капітальний ремонт.

  Про це на засіданні виконавчого комітету ЖМР розповів директор лікарні №2 Ігор Кухарчук.

  «Придбали мікроскоп операційний для нейрохірургії, С-дугу, трепанаційну систему, автоматичні аналізатори, набори хірургічні, лапароскопічні, 20 штук моніторів пацієнтів. Окрім того, придбали реабілітаційне обладнання: підйомник, операційні світильники, ранорозширювальне обладнання тощо», — зазначає Ігор Кухарчук.

  На проведення капітального ремонту лікарня витратила 20,6 мільйонів гривень. За ці кошти провели реконструкцію хірургічного корпусу під розміщення компʼютерного томографу, провели добудову до чотирьохповерхового корпусу та облаштували конференц-залу, реконструювали частину другого поверху шестиповерхового корпусу під розміщення відділення анестезіології та інтенсивної терапії, провели капітальні ремонти ліфтів з повною заміною на сучасні кабіни.

  Міський голова зазначив, що лікарня ще потребує ангіографа, адже велика кількість пацієнтів потребує дообстеження та лікування на цій системі. Директор лікарні підтвердив цю інформацію, адже без ангіографа не можна надати допомогу кардіологічним пацієнтам, людям з інсультами, пацієнтам судинній хірургії.

  Новий ангіограф коштує близько 50 мільйонів гривень.

  Джерело