У четверте коло турніру Грендслем вперше вийшли три українські тенісистки

У четверте коло турніру Грендслем вперше вийшли три українські тенісистки

Фото: Суспильне

Вперше в історії у 1/8 фіналу Australian Open зіграють одразу три представниці України. Таким чином, Україна встановила новий національний рекорд. Про це пише Суспільне.

У суботу, 20 січня, перша ракетка України Еліна Світоліна впевнено вийшла до 1/8 фіналу першого цього року турніру серії Великого шолома – Відкритого чемпіонату Австралії. У 1/16 фіналу українська тенісистка у двох сетах обіграла 85 ракетку світу зі Швейцарії Вікторію Голубич.

В основній сітці AO-2024 стартували сім українських тенісисток, чотири з них – Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Марта Костюк та Даяна Ястремська – вийшли у третє коло турніру, побивши національний рекорд на цій стадії. А в четверте коло вперше в історії Australian Open пробилися три українки — Костюк та Ястремська вперше подолали третій раунд у Мельбурні, Світоліна — вчетверте.

Раніше Україна встановила власний рекорд на Australian Open. Вперше в історії одразу чотири українські тенісистки пройшли у третє коло на турнірах Великого шолома. На Australian Open-2024 національний рекорд встановили Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Марта Костюк та Даяна Ястремська. У наступному раунді Australian Open-2024 Еліна Світоліна зіграє проти представниці Чехії Лінди Носкової, яка сенсаційно вибила з турніру першу ракетку світу Ігу Свєнтек. Ястремська воює зі спортсменкою з Білорусі Вікторією Азаренко, а Костюк – з росіянкою Марією Тимофєєвою.
Джерело