У Гідропарку екологи перевіряли МАФи: порушники сплатять штрафи

 • У Гідропарку екологи перевіряли МАФи: порушники сплатять штрафи

  • Фото: Екоінспекція
  • 16 квітня, 2024 14:38

  Інспекція попереджає підприємців про відповідальність за знищення газонів.

  Про це 16 квітня інформує Державна екоінспекція Поліського округу.

  “Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу під час проведення рейдових заходів з охорони навколишнього природного середовища у Житомирі, в районі Гідропарку, виявлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства при влаштуванні об’єктів підприємництва. Йдеться про розміщення торговельних точок (МАФів) на газонах, що призвело до знищення трав’яного покриву і завдало шкоди довкіллю, що є порушенням ст. 27 Закону України “Про рослинний світ “, а також Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, що затверджені Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105”, – йдеться в повідомленні.

  До адміністративної відповідальності за ст. 153 КУпАП притягнуто 3-х підприємців, які окрім штрафу (170 грн) мають також компенсувати обраховану Інспекцією шкоду, нанесену довкіллю знищенням газону.

  Інспекція зазначає, що розміщення МАФів на газонах – факт для Житомира непоодинокий.

  “Надалі проводитимуться рейдові заходи з метою виявлення таких порушень та буде вжито заходів з метою їх попередження, зокрема, через взаємодію з Житомирською міськрадою”, – повідомили в екоінспекції.

  Джерело