У Житомирі авто опинилось у проваллі: аварійну ділянку ремонтують

 • У Житомирі авто опинилось у проваллі: аварійну ділянку ремонтують

  • Фото: t.me/pzhytomyr
  • 16 квітня, 2024 12:31

  Жахлива ДТП сталась вчора ввечері близько 21:00 на перехресті вулиць Східної та Грушевського. Авто потрапило в провалля. 

  Про це написали потерпілі в Телеграм каналі “Новини Житомира”.

  “Ось так працює водоканал м. Житомира ЖМР! Яма обвалилася через розритий і просто засипаний щебенем з піском рив, який не був не огороджений, ні яких знаків про проведення ремонтних робіт теж не було! Ми чудом остались живі!”, – йдеться в повідомленні.

  Журналістка Журналу Житомира звернулась за коментарем до директора КП “Житомирводоканал” Романа Ілика щодо даного інциденту.

  “Дійсно сталась така ситуація. Утворилось провалля ділянки. Виною послугували чималі дощі. Підмило колектор і просів ґрунт. Наразі звернень не надходило, але ми їх очікуємо”, – пояснив Роман Ілик.

  Вини співробітників, які раніше проводили роботи на цій ділянці, керівник водоканалу не вбачає. За його словами, було виконано увесь спектр робіт якісно і автівки там пересувались без інцидентів.

  Станом на 12:00 16 квітня Роман Ілик повідомив Журналу Житомира, що на місці провалля працює бригада:

  “На цій ділянці сьогодні працює бригада. Відбувається заміна плити-перекриття колодязя”, – зазначив директор КП “Житомирводоканал”.

  Нагадаємо, що сьогодні у Житомирі комунальники долають аварію: перелік будинків без води.

  Джерело