У Житомирі комунальники розчищають лінії електропередач від зелених насаджень

 • У Житомирі комунальники розчищають лінії електропередач від зелених насаджень

  • Фото: Житомиробленерго
  • 29 березня, 2024 17:21

  Житомирські комунальники розчищають траси повітряних ліній від зелених насаджень для забезпечення безперебійного постачання енергії.

  Про це повідомляє Житомиробленерго.

  Своєчасне очищення повітряних ліній допомагає уникнути їх пошкодження.

  «Під час сильних вітрів та інших несприятливих погодних умов, дерева, які знаходяться близько до ліній електропередачі, можуть стати причиною коротких замикань, обривів проводів та падіння опор. Це створює небезпеку для населення і може призвести до виникнення аварійних ситуацій та перебоїв у електропостачанні», — зазначають у комунальному підприємстві.

  Саме тому працівники обленерго розчищають траси повітряних ліній від низової порослі, видаляють аварійні дерева, обрізають гілля. Це дієвий спосіб попередження аварійних знеструмлень та забезпечення стабільної роботи системи електропередачі. 

  «Наші енергетики заздалегідь визначають місця, де проводитимуться роботи, в залежності від приросту насаджень. З цією метою складаються плани-графіки на виконання робіт з розчищення трас в межах охоронних зон повітряних ліній електропередачі», — зазначають в Житомиробленерго.

  Раніше ЖЖ писав, що міська рада знайшла компромісний метод кронування дерев у місті.

  У Житомирі комунальники розчищають лінії електропередач від зелених насаджень

  Фото: Житомиробленерго

  Джерело