У Житомирі вшанували пам’ять Героїв

 • У Житомирі вшанували пам’ять Героїв

  • Фото: ЖМР
  • 24 лютого, 2024 11:23

  У Житомирі 24 лютого біля пам’ятника Захистникам України вшанували пам’ять наших героїв. Усіх, хто боронив та боронить нашу землю від ворога. Усіх, хто вже два роки чинить спротив повномасштабному вторгненню росіян та 10 років воює проти підступного загарбника.

  У Житомирі вшанували пам’ять Героїв

  Фото: Житомирська ОВА

  «Це трагічний та водночас героїчний час, завдяки якому ми стали єдиними. Ми відчули нашу силу та змогли об’єднати увесь демократичний світ. Єдність стала найбільшою цінністю яку ми здобули у цій війні на шляху до нашої Перемоги. Вона була основою нашого спротиву в перші часи повномасштабного вторгнення та залишається такою й зараз. Разом ми відчайдушно боремось, перемагаємо та відновлюємось вже два роки. Ми змінюємось та змінюємо світ навколо нас. Незмінним залишається лише наша єдність, віра в Збройні сили України та нашу Перемогу», – зазначив очільник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

  У Житомирі вшанували пам’ять Героїв

  У Житомирі вшанували пам’ять Героїв

  У Житомирі вшанували пам’ять Героїв

  Фото: ЖМР

  «Ворог у нас один. І він поплатиться за сльози кожної матері, кожної дружини й дитини… За життя кожного Героя. За життя кожного цивільного, цинічно вбитого. За зруйновані оселі, за зруйновані долі. Згадаймо той дух два роки тому. Він досі живе в кожному з нас. І не згасне. Працюємо. В памʼять про загиблих. З вірою в майбутнє», – Сергій Сухомлин.

  Також на своїй сторінці в фейсбук міський голова нагадав про те як житомиряни вчились кидати коктейлі Молотова та показували готовність до оборони.

  Про те як Житомир зустрів 24 лютого два роки тому в матеріалі Журналу Житомира.

  Джерело