У Житомирі злочинець з ножем пограбував магазин, але вдачі радів недовго | Кримінал

Повідомлення про невідомого чоловіка, який, погрожуючи працівниці магазину, забрав з каси гроші, надійшло до поліції увечері. Менш ніж за добу оперативники Житомирського райуправління встановили причетного.

34-річна продавчиня торговельного закладу, розташованого у мікрорайоні «Польова», розповіла, що незнайомий чоловік, погрожуючи їй предметом, схожим на ніж, забрав з каси понад 7 тисяч гривень готівки.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції. Правоохоронці зафіксували всі обставини події, вилучили наявну слідову інформацію та встановили можливих свідків діяння.

Оперативники кримінальної поліції одразу ж розпочали пошуки підозрюваного. Вже наступного дня вони встановили причетного. З’ясовано, що 28-річний містянин вже певний час не має постійного місця проживання та раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

Правоохоронці розшукали його за місцем тимчасового прихистку в обласному центрі. Чоловік визнав свою провину.

Слідчі Житомирського районного управління поліції затримали причетного в порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Чоловікові повідомили про підозру.

Згідно з чинним законодавством, такий злочин, вчинений в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі на строк від 8 до 15 років із конфіскацією майна.

За матеріалами поліції Житомирської області

Джерело