У Києві 59-річна жінка постане перед судом за обвинуваченням у зухвалому шахайстві | Кримінал

Порушниця витратила чужі гроші на власні потреби. Зловмисницю встановили дільничні офіцери поліції. Наразі дізнавачі скерували обвинувальний акт до суду.

Наприкінці грудня до поліції Києва звернулась місцева мешканка та повідомила, що консьєрж гуртожитку, яка мала передати їй п’ять тисяч гривень, не з’являється на роботі та не відповідає на телефонні дзвінки. Правоохоронці задокументували злочин та розпочали пошук підозрюваної особи.

Як розповів начальник відділу дізнання Дніпровського управління поліції Семен Підлужняк, зловмисниця скористалась тим, що їй довірили передати місцевій мешканці гроші:

«Замість того, щоб передати залишені їй на тимчасове збереження кошти, жінка привласнила їх та використала на власний розсуд. Дільничні офіцери територіального підрозділу Олександр Мазур та Сергій Алексєєв встановили коло спілкування жінки, а також місце її проживання. Поліцейським вдалось швидко розшукати підозрювану, але, як виявилось, грошей у жінки вже не було».

За вказаним фактом дізнавачі повідомили фігурантці про підозру у вчиненні проступку, передбаченого ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Зловмисницею виявилась місцева мешканка 1964 року народження.

«Наразі ми завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду для розгляду справи по суті. Відповідно до санкції статті, порушниці може загрожувати до трьох років обмеження волі», – додав Семен Підлужняк.

За матеріалами поліції Києва

Джерело