“У них і так все є”: Навіщо треба дарувати подарунки багатим людям

Шляхів до зміни життя.

"У них і так все є": Навіщо треба дарувати подарунки багатим людям

Одну жінку заможні сусіди запросили на весілля своєї дочки. Вони знали, звичайно, що жінка ледве зводить кінці з кінцями. І тому одразу сказали: мовляв, дарувати нічого не треба! Ми знаємо ваше становище, навпаки, ми хочемо вас пригостити та порадувати, приходьте, будемо раді, інформує Ukr.Media.

Вони щиро запросили від душі. І можна було піти, подивитися виступи артистів задарма, смачно поїсти і ще додому забрати купу всього. І жінка пішла. Одяглася гарно і пішла. Але йти без подарунка або дарувати якусь дешеву річ вона не захотіла. Хоча в багатих все є. А дорогі подарунки їм подарують такі ж багатії, їхні друзі та рідні.

Але ця жінка купила дві витончені срібні ложечки в оксамитовій коробці. Дорогі, авторські роботи. Дуже дорогі для неї. Вона хотіла купити пальто, а купила ложечки. Тому що хотілося їй від душі привітати сусідів, віддячити за запрошення та зберегти свою гідність.

Знаєте, ложечки нареченій дуже сподобалися. Вона одразу подивилася і показала рідним. Щоправда, всі почали ахати і говорити: «Ну навіщо ви витратилися!», але жінка лише посміхалася та вітала молодих. Вона відчувала приплив сил та щастя.

Найцікавіше, що з того дня їй почало везти. Знайома запропонувала іншу роботу, там платили значно більше. Потім почали зводити дорогу на околиці і за маленький садовий будиночок дали пристойну компенсацію. Дуже пристойну.

Жінка купила квартирку за ці гроші. І за рік ціна на цю квартирку піднялася вдвічі. Потім знайшлася підробка віддалена, жінка стала редагувати чужі тексти. Потім свої почала писати. І добре цим заробляти. Потім познайомилася з лікарем з іншого міста, людиною порядною і дуже забезпеченою. А потім створила із ним родину.

Вона пам'ятала про ложечки та вважала той подарунок початком свого щастя.

Так. Недарма у народі була така імітаційна магія: кинути монетку у двір багатого сусіда. Без злого наміру, без заздрощів, а от як кидають монетку у фонтан чи море. Якщо ти дав багатому, то й сам багатий. Якщо подарував тому, хто живе в достатку і не потребує, ти теж не потребуєш.

Ти рівня багатію, бо нічого не просиш, а даєш. Ти пропонуєш долі новий сценарій. І обмінюєшся енергією із багатими людьми, не береш, а даєш їм. Взаємодієш на рівних, стаєш частиною системи та отримуєш її властивості: добробут та достаток. І морально почуваєшся інакше. Той, хто може дати багатому, сильний та успішний!

Це також спосіб налаштувати себе на успіх. Приєднатися на рівні до успішної системи. Підвищити свою самооцінку. Вийти з ролі "бідного родича" та змінити сценарій долі.

Бідний може лише брати. Багатий може давати бідним. Але ще багатий може на рівних давати багатим, це важливе доповнення. Дарувати подарунки.

І це один із шляхів до зміни життя — спочатку це уявний шлях, а потім з'являється шлях реальний…

Джерело