У Парижі показали олімпійські медалі – з частинками Ейфелевої вежі

У Парижі показали олімпійські медалі – з частинками Ейфелевої вежі

Фото: twitter.com/TonyEstanguet

Організатори Олімпійських ігор – 2024 у Парижі показали медалі, якими будуть нагороджені спортсмени. Усі вони містять метал, який колись був частиною Ейфелевої вежі – символу Франції. Про це йдеться на офіційному сайті Олімпійських ігор.

– Було зроблено величезну кількість зусиль, щоб спробувати об’єднати ці дорогоцінні метали – золото, срібло та бронзу – з найдорожчим металом Ейфелевої вежі, перлиною французької корони, – сказав голова організаційного комітету з проведення Олімпіади-2024 року в Парижі, триразовий олімпійський чемпіон Тоні Естанге.

Медалі виконав відомий у всьому світі французький ювелірний дім Chaumet. П’ятиразовий олімпійський чемпіон та член оргкомітету Мартен Фуркад розповів, що медалі оправлені як дорогоцінне каміння.

Усього виробили 5084 медалі для Олімпійських ігор – 2024 у Парижі. Олімпіада проходитиме з 26 липня до 11 серпня включно.

8 грудня 2023 року Міжнародний олімпійський комітет вирішив допустити до Олімпіади-2024 у Парижі “нейтральних” спортсменів із Росії та Білорусі.  МЗС України заявило, що члени виконавчого комітету МОК несуть відповідальність за заохочення до продовження збройної агресії РФ.
Джерело