У Шодуарівському парку з’являться нові дитячі атракціони

 • У Шодуарівському парку з’являться нові дитячі атракціони

  • Фото: 1.zt
  • 19 квітня, 2024 19:34

  У Шодуарівському парку планують встановити три нових дитячих атракціонів, які були придбані за власні кошти підприємства. Про це повідомив 1.zt директор комунального підприємства “Парк” Сергій Бондар.

  “Цього року ми вже трохи заробили власних коштів, і за їх допомогою придбали три атракціончики, призначені для дітей. Це один атракціон “Рибалочка” та два “Батути”, які мають горку, по якій діти можуть спуститися. Вони будуть розміщені в Шодуарівському парку на цій території. Зараз ми готуємо майданчик, який буде прибрано та зручно облаштовано для відпочинку дітей”, – пояснює Сергій Бондар.

  За його словами, вже в травні житомиряни зможуть бачити у Шодуарівському парку нові дитячі атракціони, на яких малеча зможе цікаво провести час у літню пору.

  “Я думаю, що в травні місяці їх вже буде видно. Якраз тому, що зараз у нас декілька тижнів похолодання, прийшов циклон, холодно, парк не працює, ні парк, ні гідропарк. Я впевнений, що в травні місяці вони вже будуть працювати”, – додає він.

  Нагадаємо, у парках Житомира демонтували частину атракціонів, які не пройшли техекспертизу.

  Тепер офіційно: у Житомирі парк ім. Гагаріна перейменували на честь барона де Шодуара.

  У Шодуарівському парку з’являться нові дитячі атракціони

  Щодо дитячих каруселей у Гідропарку, планують встановити такі ж, але поки не мають власних коштів на це, пояснив Сергій Бондар.

  “Плануємо! Але наразі ми чекаємо, оскільки потрібно спершу заробити трохи коштів. Ми не хочемо брати гроші з бюджету, особливо зараз, коли країна переживає важливі події. Нам важливо, щоб наші захисники отримали підтримку. Тому ми працюємо наполегливо, щоб заробити необхідні кошти. Наразі ціни на квитки залишаються на одному рівні 15-20 грн, ми не підвищуємо їх. Важко, але ми робимо все можливе”, – пояснює директор КП “Парк” Сергій Бондар.

  Джерело