Україна виграла першу медаль на ЧС2024 з водних видів спорту

Україна виграла першу медаль на ЧС2024 з водних видів спорту

Фото: facebook.com/ukrsynchro

Україна здобула першу медаль на чемпіонаті світу-2024 з водних видів спорту у Досі. Збірна з артистичного плавання виграла «срібло» в акробатичній програмі. Про це повідомило Суспільне Спорт.

«Срібло» виграли вісім спортсменок: Марина та Владислава Алексіїви, Марта Фєдіна, Олександра Горецька, Вероніка Гришко, Дарія Мошинська, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко. Переможницями змагань стала команда Китаю, а замкнули трійку США. Загалом у фіналі було 12 команд.

У Федерації синхронного плавання України зазначили, що ця медаль стала 25-ю у доробку наших синхроністок за всю історію виступів на чемпіонатах світу. Чемпіонат світу у Катарі стартував у п’ятницю, 2 лютого. Це заключний етап кваліфікації на літню Олімпіаду-2024 у Парижі. Україна претендує на ліцензію в довільній команді.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ukrainian Artistic Swimming Team🇺🇦 (@artswimukraine)

У грудні 2022 року стало відомо, що вперше в артистичному плаванні на Олімпіаді змагатимуться чоловіки. У березні 2023 року Україна посіла третє місце на першому в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання.
Джерело