За час повномасштабної війни зза кордону не повернулися 317 українських спортсменів, тренерів і спортперсоналу

За час повномасштабної війни зза кордону не повернулися 317 українських спортсменів, тренерів і спортперсоналу

Фото: facebook.com/DPSUkraine

За час дії воєнного стану 317 спортсменів, тренерів та осіб зі спортивного персоналу прострочили дозволені терміни перебування за кордоном. Про це йдеться у відповіді Міністерства молоді та спорту України на запит «Інтерфакс-Україна».

За даними відомства, за цей час до Державної прикордонної служби України направлено 4760 листів щодо перетину кордону спортсменами, тренерами та спортивним персоналом для участі в спортивних змаганнях. З них вчасно не повернулися, порушуючи вимоги законодавства, 317 осіб.

Серед них футболісти Артем Довбик, Анатолій Трубін, Ілля Забарний, Михайло Мудрик та Артем Громов, які грають у зарубіжних клубах. Також у списках тих, хто прострочив дозволені строки перебування за кордоном, значаться кікбоксер Станіслав Білокінь, легкоатлет Олексій Кас’янов та багато інших. 

Раніше журналіст «Коротко про» розбирався, кого випускають чи не випускають на кордоні.  Також ми писали, як українці зникають у Польщі та що робити і хто може допомогти, якщо за кордоном зникла рідна людина. 

 

Джерело