Законність появи МАФів в Гідропарку з’ясовуватиме робоча група міськради

 • Законність появи МАФів в Гідропарку з'ясовуватиме робоча група міськради

  • Фото: Держекоінспекція
  • 8 травня, 2024 12:16

  Законність розміщення МАФів на території житомирського гідропарку може перевірити створена Житомирською міськрадою комісія (робоча група).

  Про це 8 травня інформує Державна екологічна інспекція Поліського округу.

  “Реагуючи на звернення громадянина щодо можливого самовільного зайняття земельної ділянки рекреації та встановлення тимчасових споруд на території гідропарку в м. Житомир, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу виїхали на місце ймовірного правопорушення та обстежили зазначену земельну ділянку. В ході обстеження було виявлено, що на вказаній території розміщені елементи благоустрою (малі архітектурні форми), частина яких знаходиться в прибережній захисній смузі водного об’єкта р. Тетерів”, – йдеться в повідомленні.

  Інспекцією на адресу Житомирської міської ради направлено лист, в якому зауважено, що з метою повного та всебічного розгляду звернення громадянина Інспекція вважає за необхідне створення Житомирською міською радою комісії (робочої групи) із залученням представників громадськості, заявника, організацій, у компетенції яких перебувають питання, висвітлені у зверненні.

  Інспекція, у свою чергу, готова сприяти належному розгляду та з’ясуванню всіх обставин, викладених у зверненні, шляхом прийняття участі в роботі комісії.

  Джерело