Законопроєкт про мобілізацію: у призовника є 60 діб, щоб подати дані до е-кабінету

Ілюстративне фото

У громадян призовного віку, аби зареєструвати дані в електронному кабінеті призовника, є 60 днів з моменту його створення.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив керівник Управління преси та інформації Міністерства оборони України Ілларіон Павлюк.

«Важливий нюанс: аби уточнити дані в ТЦК та СП, це можна буде зробити через електронний кабінет. І для цього буде 60 днів. Що важливо, що способи уточнення будуть різні. Якщо вже функціонує електронний кабінет, найзручніше це буде зробити там. Але залишаються і ТЦК та СП, залишаються і ЦНАПи», — зазначив він.

Загалом, акцентує Ілларіон Павлюк, електронний кабінет дає можливість швидко уточнити свої дані.

«Електронний кабінет дає можливість менше бігати. Уточнити дані можна буде там, це значно простіше, і це дозволить охопити більшу кількість людей та відповідно значно якісніше долучати людей до війська», — зазначає керівник Управління преси та інформації.

Також він наголосив, що в електронному кабінеті людина може отримати повідомлення про те, що має з’явитись в ТЦК та СП.

читайте також:Закон про мобілізацію: чи будуть забирати права і арештовувати рахунки

Водночас у законопроєкті окремо прописані серйозні причини, які звільняють особу від будь-якої відповідальності за невчасну явку. Крім того, важливою нормою законопроєкту є певні нові санкції, які можна застосовувати до людей, які ухиляються від призову в ЗСУ.

За словами керівника Управління преси та інформації, електронний кабінет призовника — це дуже зручний механізм для всіх.

«Ми робимо все для того, щоб процес доєднання до війська був зручнішим, прозорішим, швидшим, якіснішим», — резюмував Ілларіон Павлюк.

 АрміяInform повідомляла: що змінить для чинних військових новий закон про мобілізацію.

Джерело