Зі святом Стрітення

Красиві привітання зі святом Стрітення


Від щирого серця і щирого серця вітаю зі священним християнським святом – зі світлим знаменним днем Стрітення Господнього і щиро хочу побажати Божої допомоги у кожній благородній справі. Нехай твої добрі мрії збуваються, а твій надійний ангел-охоронець рятує тебе від неприємностей та бід. Бажаю більше добрих звісток і подій, хорошого здоров’я, великих успіхів, постійного успіху, гідного благополуччя, любові та віри! Нехай кожен наступаючий новий день, подарований Богом, стане благодатним!


З весною оновлюється все довкола: і думки, і справи, і в домі порядок. Нехай гармонія та любов розквітне в будинку, як пахучий сад. Нехай Господь охороняє та благословляє на добрі звершення.


З прекрасним християнським святом Стрітення Господнього вітаємо вас! Нехай всі ваші молитви будуть почуті сьогодні, а рішення всіх ваших проблем не змусить себе чекати, адже в це свято трапляються чудеса! Нехай ваша віра буде міцна, а дух сильний!


Від щирого серця вітаю тебе з днем Стрітення Господнього! У цей день світ дізнався і прийняв свого майбутнього Спасителя! Бажаю, щоб цей день і тобі приніс тільки радісні події! Ніколи не піддавайся розпачу, адже навіть у найтемніші часи можна розгледіти надію!


У день Стрітення Господнього хочу послати добрі побажання любові і яскравого світла надії в житті, блага і добрих позивів серця, поваги і щирих почуттів душі, здоров’я всім близьким і незгасних сил, подяки Всевишньому за послане щастя і добрих молитов за цей світ.


Оригінальні вітання зі святом Стрітення


З радістю вітаю тебе зі святом Стрітення Господнього! Нехай день, в який старий світ прийняв свого Спасителя, і для тебе буде початком радісного світлого і чистого життя! Нехай всі біди і нещастя залишаться в минулому, а замість них твій дім наповниться щастям і любов’ю!


Вітаю з величним святом — Стрітенням Господнім. У день великих зустрічей, коли зустрічаються Старий і Новий Заповіт, старець Симеон з немовлям Ісусом, а зима — з весною, хочу побажати вам віри: у майбутнє, у любов, у торжество справедливості. Віри і надії, що наше життя буде кращим, ніж сьогодні!


Вітаю зі Стрітенням Господнім, бажаю, щоб у житті траплялися важливі й чудові зустрічі, щоб люди, які несуть щастя і світло, не проходили повз. Нехай серцю вистачає мудрості побачити диво в найпростіших речах. Нехай радість кожного дня, подарованого Богом, перетворює життя на прекрасне свято. Миру, любові та віри!


У свято Стрітення Господнього хочеться побажати тільки найсвітлішого. Нехай серце вірить в чудеса, які завжди збуваються. Здоров’я, мир і любов ніколи не залишають вашу домівку. А удача буде вірним помічником в будь-якій справі.


У день Стрітення Господнього від щирого серця хочу побажати, щоб твоє серце зустрілося зі своєю мрією, щоб твоя доля дозволила жити в щасті і благополуччі, щоб на твоєму шляху перестали вити хуртовини і почали світити теплі промені добра і радості.


Щирі вітання зі святом Стрітення


У цей день хочеться побажати тільки самого світлого. Хай серце вірить в чудеса, які завжди збуваються. Здоров’я, мир і любов ніколи не покидають ваш дім. А удача буде вірним помічником в будь-якій справі.


У це велике свято-. Стрітення. Господнього, хочеться побажати добра і миру в душі. Щоб на шляху зустрічалися тільки хороші люди і приходили приємні звістки. Хай Бог буде милостивий і обдарує терпінням, мудрістю, позбавить від бід. Запали непоборну свічу. Хай вона захистить в злу годину. Принесе мир та спокій у родину.


У радісне свято Стрітення Господнього бажаю, щоб на твоєму життєвому шляху зустрічалися тільки добрі люди. Нехай зло оминає стороною, нехай Божа ласка захищає від усіх негараздів. Скорішого миру та перемоги!


Зі Стрітенням Господнім! У цей день зустрілись два світи, зустрілися для єдності та миру. Бажаю, щоб ваше добро сторицею поверталося до вас. Нехай життєва мудрість допомагає вам приймати правильні рішення. Бажаю здоров’я вашій родині та Божого захисту. Зі святом!


Вітаємо всіх християн з великим святом Стрітення Господнього, коли праведному старцю Симеону була дарована зустріч з маленьким Месією! Бажаємо вам сьогодні і завжди не засумніватися у своїй вірі, здійснювати благі діяння, просити вибачення і прощати, жити в гармонії, доброти і радості!


Нехай Стрітення Господнє принесе кожному велике прощення всіх помилок і спокутування гріхів, прожене геть тугу, печаль і прикрощі, примножуючи доброту, любов, віру, надію і щастя! Нехай Господь береже вас і завжди допомагає у ваших благих справах!