Зимова юнацька Олімпіада: Україна вперше здобула більше однієї медалі

Зимова юнацька Олімпіада: Україна вперше здобула більше однієї медалі

Фото: facebook.com/unpvmszhoda

Україна вперше здобула більше однієї медалі на зимовій юнацькій Олімпіаді. Після бронзи 17-річної біатлоністки Поліни Пуцко 16-річний скелетоніст Ярослав Лавренюк завоював на змаганнях у Кореї срібло. Про це повідомили Національний олімпійський комітет та ексклюзивний транслятор IV зимової юнацької Олімпіади в Україні “Суспільне Спорт”.

– Ярослав Лавренюк завершив свій виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia з результатом 1.45,67, програвши 1.01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії, – розповіли в Національному олімпійському комітеті.

Україна вперше в історії здобула більше однієї медалі на зимовій юнацькій Олімпіаді. Три попередні українці завершували лише з однією нагородою. Також це перша олімпійська медаль України в скелетоні.

Ярослав Лавренюк – спортсмен з Житомирської області. На відкритті юнацької Олімпіади 19 січня він був прапороносцем збірної України. Лавренюк — бронзовий призер юніорського чемпіонату світу – 2024 зі скелетону. 

IV зимова юнацька Олімпіада у Канвондо триватиме до 1 лютого. 

Зимова юнацька Олімпіада – 2024. Скелетон (хлопці)

Емілс Індріксон (Латвія) 1:44.66

Ярослав Лавренюк (Україна) +1.01

Єонсу Шин (Республіка Корея) +1.39

Давіс Валдовскіс (Латвія) +1.50

Еміль Шефер (Німеччина) +2.41

Теодор Булігеску (Румунія) +2.50

20. Владислав Клименко (Україна) +9.91

Першу медаль (бронзу) зимових юнацьких Олімпійських ігор – 2024 у Південній Кореї виборола 17-річна біатлоністка Поліна Пуцко у спринті на шість кілометрів. Скелетоніст Владислав Гераскевич в інтерв’ю KP.UA розповів, що падіння зі скелетону трапляються нерідко, і вони призводять до опіків.
Джерело