Зінченко розповів, що перед матчем з Ісландією збірна отримала відео від військових

Зінченко розповів, що перед матчем з Ісландією збірна отримала відео від військових

Фото: Getty Images

Перед матчем з Ісландією за вихід на Євро-2024 українська збірна отримала відеоповідомлення від військовослужбовців, що стало мотивацію перемогти. Про це розповів футболіст збірної України Олександр Зінченко у коментарі sport.ua.

– Сьогодні ми всі розуміли, що результат стоїть на першому місці, тому що ми грали не лише для себе. Не тільки для своїх сімей, а також за кожного українця. Для тих, хто знаходиться в нашій країні, для тих, хто зараз просто ризикує своїм життям та віддає всього себе заради нашої свободи. Ми отримали відеоповідомлення від наших військових, які зараз знаходяться саме там, в окопах. Тому нас не потрібно було додатково настроювати на матч, – розповів Зінченко.

За словами Зінченко, збірну також дуже підтримували 30 тисяч українців, котрі були присутніми на матчі у Вроцлаві. Номінально це був домашній поєдинок для України, проте через війну його проводили у Польщі.

26 березня Україна обіграла Ісландію з рахунком 2:1 та вийшла на Євро-2024 з футболу. Це четвертий поспіль вихід українців на чемпіонат Європи. На чемпіонаті Європи Україна зіграє у групі E з Бельгією, Румунією та Словаччиною. Жеребкування фінальної частини Євро-2024 відбулося в грудні минулого року. Перший поєдинок українці зіграють з Румунією 17 червня. 26 березня українська збірна U-21 розгромила команду Азербайджану з рахунком 3:0 і вийшла на молодіжне Євро-2025. 
Джерело