Зінченко заявив, що готовий піти на фронт, якщо його мобілізують зза кордону

Зінченко заявив, що готовий піти на фронт, якщо його мобілізують зза кордону

Захисник збірної України та лондонського «Арсеналу» 27-річний Олександр Зінченко заявив, що готовий піти воювати, якщо його викличуть до лав Сил оборони. Про це футболіст сказав в інтерв’ю BBC.

– Я думаю, що це чітка відповідь. Я б пішов [воювати]… Я знаю, можливо, деякі люди можуть подумати, що мені набагато легше… бути тут [в Лондоні], ніж бути там [в Україні]. Я дуже сподіваюся, що ця війна скоро закінчиться, – відповів Зінченко.

Зінченко розповів, що деякі його однокласники наразі на фронті. Також футболіст сказав, що не спілкується з колишніми колегами із російською футбольного клубу “Уфа”, за який він грав з 2015-го по 2016 рік.

– Після вторгнення мало хто [надіслав] мені повідомлення, але я припинив будь-яке спілкування з лютого 2022 року. Вони надіслали мені кілька повідомлень, і я не можу їх звинувачувати, тому що це не їхня провина. Я не можу їм сказати: «Хлопці, робіть протести і все таке», тому що я знаю, що їх можуть [посадити] до в’язниці. Але у мене питання до народу Росії: як ви живете у країні, де у вас взагалі немає свободи слова?.. Ми ніколи не забудемо, що вони зробили з нами, з нашим народом. Цьому я також навчатиму своїх дітей. І мої діти навчатимуть своїх дітей. Це неприйнятно, – сказав Зінченко.

Зінченко з 2016 року живе на дві країни – Україну та Великобританію, оскільки грає за англійські клуби. З 2016-го по 2022 рік він був гравцем “Манчестер Сіті”, а з 2022-го – “Арсеналу”. Одружений з українською спортивною журналісткою Владою Седан. Пара виховує двох дітей.

Джерело