Знайди себе в “Азові”: 12 бригада спеціального призначення «Азов» НГУ оголосила набір добровольців до своїх лав

Знайди себе в “Азові”: 12 бригада спеціального призначення «Азов» НГУ оголосила набір добровольців до своїх лав

Якщо Ви свідомо вирішили приєднатись, наважився вийти на цей непростий шлях, або прийняли рішення перевестись до лав «Азову» — перш за все Вам потрібно заповнити анкету на сайті підрозділу.

Після заповнення анкети з Вами зв’яжеться представник кол-центру, який уточнить необхідні деталі та визначить час та місце співбесіди (або запропонує пройти співбесіду онлайн). У зручний для Вас час потрібно прибути на співбесіду до рекрутингового центру та, у разі успішного проходження, подати необхідні документи. Скористайтеся співбесідою, аби впевнитись у своєму рішенні. Поставте рекрутеру всі питання стосовно служби, які Вас хвилюють.

Після завершення співбесіди рекрутер повідомить коли буде відправка в частину. У визначений день необхідно прибути на збір рекрутів для відправки до військової частини, де Ви отримаєте базове речове забезпечення і підпишете документи про проходження служби. Після оформлення на Вас чекатиме базовий курс бойової підготовки, який триває орієнтовно 5 тижнів.

Військовослужбовці, які приєднуються до лав бригади по переводу, мають здати нормативи вхідного контролю. У разі нездачі нормативів, необхідно пройти базовий курс бойової підготовки (БКБП).

Після успішного проходження БКБП Ви матимете змогу отримати шеврон «Азову» — сакральну для кожного бійця бригади річ. Враховуючи Ваші вміння та навички Вас розподілять у конкретний підрозділ бригади, в якому Ви проходитиме службу. Відтоді Ви — частина великого бойового братерства. Частина «Азову». Після завершення всього періоду БКБП на Вас, чекатиме або продовження навчання, або вихід на бойове завдання.

Важливо!

Протягом усього шляху оформлення Ви можете проконсультуватися по всім питанням в телеграмі бригади в Telegram.

Патріотизм у дії, непереборне бажання змінювати державу і мінятись на краще разом із нею ‒ це ті найперші якості, які культивують в одному з найбоєздатніших підрозділів України ‒ бригаді «Азов». Саме тут Ви зрозумієте, що слово «солдат» звучить гордо і шановано. Бо за ним стоять виснажливі тренування, ціла команда компетентних у військовій справі людей, досвід передових армій світу

Джерело: Житомирська міська рада